Ve středu 12. června 2024 se na zahradě naší školy konala slavnost k příležitosti 90. výročí založení ZŠ Bílá. Akce byla velkolepým setkáním žáků, učitelů, rodičů a přátel školy, kteří si společně připomněli bohatou historii a úspěchy naší školy.

Program slavnosti byl pestrý a nabídl vystoupení žáků i učitelů, která sklidila velký potlesk. Návštěvníci si mohli užít nejen hudební a taneční čísla, ale také divadelní představení, která předvedla talent našich studentů a pedagogů.

Pro ty, kteří měli chuť si něco zakoupit nebo se občerstvit, byly připraveny stánky s domácími dobrotami. Všichni si mohli zahrát zábavný kvíz o naší škole, nebo se dozvědět zajímavosti z její historie. Výstava pamětihodností přiblížila důležité okamžiky naší školy a připomněla, jak se škola měnila a vyvíjela během desetiletí.

Velkým lákadlem byl i fotokoutek s historickou školní lavicí, kde si všichni mohli pořídit unikátní památeční fotografie. Celá akce se nesla v příjemné a slavnostní atmosféře, kterou umocňovalo nádherné počasí.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přispěli k tomu, že tato slavnost byla nezapomenutelná. Těšíme se na další společná setkání a oslavy na naší škole!

Soňa Jiráková a Monika Vejvalková